Het team

Cindy Ciere

Directeur
cciere@driemastervoorburg.nl  

Kelsey van Wissen

Groepsleerkracht groep 1-2a
kvwissen@driemastervoorburg.nl  

Anita Ruigrok

Groepsleerkracht 1-2b
aruigrok@driemastervoorburg.nl  

Diane Koene

Groepsleerkracht 1-2C, onderbouwcoordinator
dkoene@driemastervoorburg.nl  

Daisy Wiegel

groepsleerkracht groep 1-2c, 4 en inval
dwiegel@driemastervoorburg.nl  

Megan Moraal

Groepsleerkracht 3
mmoraal@driemastervoorburg.nl  

Michelle Blom

Groepsleerkracht groep 3

Intern Begeleider groep 1 t/m 3 en schakelklas
mblom@driemastervoorburg.nl  

Elly de Vries

Groepsleerkracht 4, bovenbouwcoordinator
edvries@driemastervoorburg.nl  

Astrid Hoogendoorn

Groepsleerkracht groep 5
ahoogendoorn@driemastervoorburg.nl  

Yerma Loonen

Groepsleerkracht 6 en leerkracht Rots en Water
yloonen@driemastervoorburg.nl  

Wendy Melchior

groepsleerkracht groep 6

groepsleerkracht groep 1-2b
wmelchior@driemastervoorburg.nl  

Annemarie Koornneef

Groepsleerkracht groep 7
akoornneef@driemastervoorburg.nl  

Daan Dangerman

Groepsleerkracht groep 8
ddangerman@driemastervoorburg.nl  

Nikita Kaffa

Intern begeleider groep 4 t/m 8
nkaffa@driemastervoorburg.nl  

Erik Freeke

Schakelklas A
efreeke@driemastervoorburg.nl  

Yvonne van Dijk

Schakelklas B
yvdijk@driemastervoorburg.nl  

Muriël Huijsman

Ondersteuning diverse groepen 
mhuijsman@driemastervoorburg.nl  

Sandy Meininger

Ondersteuning diverse groepen 
smeininger@driemastervoorburg.nl  

Patricia Laman

Ondersteuning groep 5 t/m 8
plaman@driemastervoorburg.nl  

Brittany Ruikes

Orthopedagoog 
bruikes@driemastervoorburg.nl  

Tessa Pelgrim

Taalklas leerkracht
tpelgrim@driemastervoorburg.nl  

Michelle Spermon

Vakleerkracht gym 
mspermon@driemastervoorburg.nl  

Thamara Reijnders

Vakleerkracht gym 
treijnders@drielinden.lucasonderwijs.nl  

Danja Overduin

vakleerkracht muziek 
doverduin@driemastervoorburg.nl  

Sonja Kocer

Administratie
skocer@driemastervoorburg.nl  

Frank Verschoor

Congiërge
fverschoor@driemastervoorburg.nl