Het team

Cindy Ciere

Directeur
cciere@driemastervoorburg.nl  

Lotte Mouthaan

Leerkracht in opleiding groep 1/2A
lmouthaan@driemastervoorburg.nl  

Muriël Huijsman

onderwijsassistent
mhuijsman@driemastervoorburg.nl  

Anita Ruigrok

Leerkracht in opleiding groep 1/2B en 6
aruigrok@driemastervoorburg.nl  

Wendy Melchior

groepsleerkracht groep 1-2b
wmelchior@driemastervoorburg.nl  

Diane Koene

Groepsleerkracht 1-2C, onderbouwcoordinator
dkoene@driemastervoorburg.nl  

Pien Schenck

leerkracht in opleiding groep 1/2C
pschenck@driemastervoorburg.nl  

Saskia Slager

onderwijsassistent

Kelsey van Wissen

Groepsleerkracht groep 3
kvwissen@driemastervoorburg.nl  

Daisy Wiegel

groepsleerkracht groep 4
dwiegel@driemastervoorburg.nl  

Melissa Hensbroek

Leerkracht in opleiding groep 4
mhensbroek@diemastervoorburg.nl  

Elly de Vries

Groepsleerkracht 5, bovenbouwcoördinator
edvries@driemastervoorburg.nl  

Thijs Praalder

Leerkracht in opleiding groep 5
tpraalder@driemastervoorburg.nl  

Patricia Laman

Leerkracht in opleiding groep 6
plaman@driemastervoorburg.nl  

Yerma Loonen

Groepsleerkracht 7 en leerkracht Rots en Water
yloonen@driemastervoorburg.nl  

Astrid Hoogendoorn

Groepsleerkracht groep 4, groep 6, groep 8
ahoogendoorn@driemastervoorburg.nl  

Nanda van der Ark

Groepsleerkracht 8

Erik Freeke

Schakelklas B
efreeke@driemastervoorburg.nl  

Renske Bronk

Leerkracht schakelklas A
rbronk@driemastervoorburg.nl  

Sandy Meininger

Onderwijsassistent
smeininger@driemastervoorburg.nl  

Angela Hooijmans

Onderwijsassistent
ahooijmans@driemastervoorburg.nl  

Mandy Blom

Taalklas
mandyblom@driemastervoorburg.nl  

Frank Verschoor

Congiërge
fverschoor@driemastervoorburg.nl  

Yvonne van Dijk

leerkracht ondersteuning bovenbouw
yvdijk@driemastervoorburg.nl  

Tessa Pelgrim

Taalondersteuner bovenbouw
tpelgrim@driemastervoorburg.nl  

Michelle Spermon

Vakleerkracht gym 
mspermon@driemastervoorburg.nl  

Nikita Kaffa

Intern begeleider groep 5 t/m 8 en coach voor leerkrachten
nkaffa@driemastervoorburg.nl  

Michelle Blom

Intern begeleider groep 1 t/m 4 en schakelklassen

coach voor leerkrachten
mblom@driemastervoorburg.nl  

Lola van Pamelen

Vakleerkracht dans

Sonja Kocer

Administratie
skocer@driemastervoorburg.nl  

Danja Overduin

Vakleerkracht muziek 
doverduin@driemastervoorburg.nl  

Brittany Ruikes

Orthopedagoog 
bruikes@driemastervoorburg.nl