Het team

Cindy Ciere

Directeur
cciere@driemastervoorburg.nl  

Kelsey van Wissen

Groepsleerkracht groep 1-2a
kvwissen@driemastervoorburg.nl  

Anita van Bavel

Groepsleerkracht 1-2B
avbavel@driemastervoorburg.nl  

Anita Ruigrok

Groepsleerkracht 1-2b
aruigrok@driemastervoorburg.nl  

Diane Koene

Groepsleerkracht 1-2C
dkoene@driemastervoorburg.nl  

Daisy Wiegel

groepsleerkracht groep 1-2c, 4 en extra
dwiegel@driemastervoorburg.nl  

Megan Moraal

Groepsleerkracht 3
mmoraal@driemastervoorburg.nl  

Michelle Blom

Groepsleerkracht groep 3

Intern Begeleider groep 1 t/m 3 en schakelklas
mblom@driemastervoorburg.nl  

Elly de Vries

Groepsleerkracht 4
edvries@driemastervoorburg.nl  

Astrid Hoogendoorn

Groepsleerkracht groep 5
ahoogendoorn@driemastervoorburg.nl  

Yerma Loonen

Groepsleerkracht 6 en leerkracht Rots en Water
yloonen@driemastervoorburg.nl  

Wendy Melchior

groepsleerkracht groep 6
wmelchior@driemastervoorburg.nl  

Annemarie Koornneef

Groepsleerkracht groep 7
akoornneef@driemastervoorburg.nl  

Daan Dangerman

Groepsleerkracht groep 8
ddangerman@driemastervoorburg.nl  

Patricia Laman

Ondersteuning groep 5 t/m 8
plaman@driemastervoorburg.nl  

Erik Freeke

Schakelklas A
efreeke@driemastervoorburg.nl  

Yvonne van Dijk

Schakelklas B, onderbouwcoordinator 
yvdijk@driemastervoorburg.nl  

Tessa Pelgrim

Taalklas leerkracht
tpelgrim@driemastervoorburg.nl  

Eva Scharmga

Klassenassistent groep 1-2 t/m 4
escharmga@ driemastervoorburg.nl  

Isabella Izaaks

Klassenassistent groep 1-2 t/m 4
iizaaks@driemastervoorburg.nl  

Michelle Spermon

Vakleerkracht gym 
mspermon@driemastervoorburg.nl  

Thamara Reijnders

Vakleerkracht gym 
treijnders@drielinden.lucasonderwijs.nl  

Nikita Kaffa

Intern begeleider groep 4 t/m 8
nkaffa@driemastervoorburg.nl  

Sonja Kocer

Administratie
skocer@driemastervoorburg.nl  

Frank Verschoor

Congiërge
fverschoor@driemastervoorburg.nl